Uchwyt teleskopowy SELFIE CLICK. 09056-02

Uchwyt teleskopowy
Uchwyt teleskopowy
cena netto:14.60
  • Uchwyt teleskopowy
    Uchwyt teleskopowy
  • Uchwyt teleskopowy
    Uchwyt teleskopowy

 

Udoskonalony model popularnego uchwytu SELFIE. Teraz dzięki wbudowanemu kablowi, który za pomocą wtyku typu mini jack podłączamy do telefonu, możesz uchwycić najpiękniejsze chwile bez dotykania telefonu! Wystarczy nacisnąć przycisk na uchwycie, aby zrobić zdjęcie. Rozstaw uchwytu pasuje do telefonów o szerokości od 6 do 9 cm. Kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi w system iOS 5.0 lub wyższy oraz Android OS 4.0 lub wyższy (większość modeli).

UWAGA:
Funkcja robienia zdjęć za pomocą przycisku na uchwycie nie jest kompatybilna ze wszystkimi modelami telefonów z systemem Android dostępnymi na rynku.
Jeżeli funkcja robienia zdjęć nie działa należy:

 

1. Sprawdzić w ustawieniach domyślnej aplikacji do robienia zdjęć, czy istnieje możliwość ustawienia funkcji "klawisza głośności" (nazwa może się różnić w zależności od oprogramowania). Jeśli tak - należy ją ustawić na "robienie zdjęcia" lub "migawka" (zależy od oprogramowania).
2. Jeżeli w aplikacji nie ma ustawień jak w punkcie 1., należy pobrać ze sklepu Play darmową aplikację Selfishop Camera, która umożliwi skorzystanie z funkcji robienia zdjęcia za pomocą przycisku na uchwycie.

Szczegóły: 

Materiał: tworzywo, metal, silikon
Wymiary: dł. min. 230 mm, dł. max. 1015 mm
Znakowanie produktu: grawerowanie GD (8 x 25 mm)
Znakowanie etui: nie dotyczy
Opakowanie produktu: kartonik biały
Waga jednostkowa brutto (w kg): 0.1420
Ilość w kartonie: 50
Kod Celny: 9006 9100 000
Wymiar kartonu: 36/27,5/30